ROZPIS  7. ROČNÍKU MEMORIÁLU JANA MARKA / SCHEDULE OF JAN MAREK MEMORIAL 2018


SKUPINA A / GROUP A

HC Sparta Praha

HC Davos

Jungadler Mannheim

HC Slovan Bratislava

Yantar Moskva


5. 4. 2018 15:00 HC Davos - HC Slovan Bratislava 6:4

5. 4. 2018 17:30 Yantar Moskva - Jungadler Mannheim 4:5

6. 4. 2018 09:00 Yantar Moskva - HC Sparta Praha 6:9

6. 4. 2018 11:30 HC Davos - Jungadler Mannheim 0:4

6. 4. 2018 15:00 HC Slovan Bratislava - HC Sparta Praha 3:6

6. 4. 2018 17:30 Yantar Moskva - HC Davos 4:3

7. 4. 2018 09:00 HC Sparta Praha - Jungadler Mannheim 7:5

7. 4. 2018 11:30 HC Slovan Bratislava - Yantar Moskva 4:3so

7. 4. 2018 15:00 HC Davos - HC Sparta Praha 2:6

7. 4. 2018 17:30 HC Slovan Bratislava - Jungadler Mannheim 1:4


1. HC Sparta Praha - 12 pts

2. Jungadler Mannheim - 9 pts

3. Yantar Moscow - 4 pts

4. HC Davos - 3 pts

5. HC Slovan Bratislava - 2 pts



SKUPINA B / GROUP B

HC Oceláři Třinec

ZSC Lions Zürich

Eisbären Berlin

North American Select

Hockey School Riga


5. 4. 2018 15:00 HC Oceláři Třinec - ZSC Lions Zürich 2:3so

5. 4. 2018 17:30 Eisbären Berlin - North American Select 6:3

6. 4. 2018 09:00 Hockey School Riga - HC Oceláři Třinec 0:2

6. 4. 2018 11:30 ZSC Lions Zürich - Eisbären Berlin 3:1

6. 4. 2018 15:00 North American Select - Hockey School Riga 2:3so

6. 4. 2018 17:30 HC Oceláři Třinec - Eisbären Berlin 1:4

7. 4. 2018 09:00 Hockey School Riga - ZSC Lions Zürich 5:2

7. 4. 2018 11:30 North American Select - HC Oceláři Třinec 5:4

7. 4. 2018 15:00 Eisbären Berlin - Hockey School Riga 2:4

7. 4. 2018 17:30 ZSC Lions Zürich - North American Select 9:1


1. Hockey School Riga - 8 pts

2. ZSC Lions Zürich - 8 pts

3. Eisbären Berlin - 6 pts

4. North American Select - 4 pts

5. HC Oceláři Třinec - 4 pts



PLAY OFF

8. 4. 2018 08:00 semifinal 1: HC Sparta Praha - ZSC Lions Zürich 9:2

8. 4. 2018 08:00 semifinal 2: Hockey School RIga - Jungadler Mannheim 4:3


8. 4. 2018 10:30 o 9. až 10. místo / for 9th place: HC Slovan Bratislava - HC Oceláři Třinec 3:1

8. 4. 2018 10:30 o 7. až 8. místo / for 7th place: HC Davos - North American Select 1:4

8. 4. 2018 13:00 o 5. až 6. místo / for 5th place: Yantar Moscow - Eisbären Berlin 0:7


8. 4. 2018 13:00 o 3. místo / bronze medal game: ZSC Lions Zürich - Jungadler Mannheim 3:4

8. 4. 2018 15:30 finále / final: HC Sparta Praha - Hockey School Riga 1:3


FINAL STANDINGS:

1st: Hockey School Riga

2nd: HC Sparta Praha

3rd: Jungadler Mannheim

4th: ZSC Lions Zürich

5th: Eisbären Berlin

6th: Yantar Moscow

7th: North American Select

8th: HC Davos

9th: HC Slovan Bratislava

10th: HC Oceláři Třinec


INDIVIDUAL AWARDS:

Best Goalie of the Tournament: Rudolfs Gusts Lazdinš (Hockey School Riga)

Best Defenseman of the Tournament: František Gajdoš (HC Sparta Praha)

Best Forward of the Tournament: Patriks Trasuns (Hockey School Riga)

Top Scorer of the Tournament: Patrik Prymula (HC Sparta Praha)


Best player of team Hockey School Riga: Raimonds Mikus Vitolinš

Best player of team HC Sparta Praha: Jiří Obadal

Best player of team Jungadler Mannheim: Jan-Luca Schumacher

Best player of team ZSC Lions Zürich: Liekit Reichle

Best player of team Eisbären Berlin: Christoph Schmidt

Best player of team Yantar Moscow: Alexander Shved

Best player of team North American Select: Tomáš Urban

Best player of team HC Davos: Nicolas Heini

Best player of team HC Slovan Bratislava: Dominik Jendek

Best player of team HC Oceláři Třinec: Jonáš Peterek




VÝSLEDKY 6. ROČNÍKU MEMORIÁLU JANA MARKA


SKUPINA A


HC Sparta Praha

HC Davos

Kloten Flyers

Jungadler Mannheim

HC Slovan Bratislava


6. 4. 2017 15:00 HC Sparta Praha – Kloten Flyers 9:1

6. 4. 2017 17:30 Adler Mannheim - HC Davos 6:5

7. 4. 2017 09:00 HC Slovan Bratislava - HC Sparta Praha 4:2

7. 4. 2017 11:30 Kloten Flyers - Adler Mannheim 2:4

7. 4. 2017 15:00 HC Davos - HC Slovan Bratislava 4:0

7. 4. 2017 17:30 HC Sparta Praha - Adler Mannheim 5:2

8. 4. 2017 09:00 HC Slovan Bratislava - Kloten Flyers 3:1

8. 4. 2017 11:30 HC Davos - HC Sparta Praha 1:9

8. 4. 2017 15:00 Adler Mannheim - HC Slovan Bratislava 5:4

8. 4. 2017 17:30 Kloten Flyers - HC Davos 3:4sn


1. HC Sparta Praha 9 b.

2. Jungadler Mannheim 9 b.

3. HC Slovan Bratislava 6 b.

4. HC Davos 5 b.

5. Kloten Flyers 1 b.



SKUPINA B


HC Oceláři Třinec

ZSC Lions Zürich

Eisbären Berlin

EC Red Bull Salzburg

Ice Hockey School Riga


6. 4. 2017 15:00 HC Oceláři Třinec - ZSC Lions Zürich 6:2

6. 4. 2017 17:30 Eisbären Berlin - EC Red Bull Salzburg 0:5

7. 4. 2017 09:00 Ice Hockey School Riga - HC Oceláři Třinec 5:4sn

7. 4. 2017 11:30 ZSC Lions Zürich - Eisbären Berlin 4:2

7. 4. 2017 15:00 EC Red Bull Salzburg - Ice Hockey School Riga 3:0

7. 4. 2017 17:30 HC Oceláři Třinec - Eisbären Berlin 4:2

8. 4. 2017 09:00 Ice Hockey School Riga - ZSC Lions Zürich 5:1

8. 4. 2017 11:30 EC Red Bull Salzburg - HC Oceláři Třinec 6:2

8. 4. 2017 15:00 Eisbären Berlin - Ice Hockey School Riga 5:6sn

8. 4. 2017 17:30 ZSC Lions Zürich - EC Red Bull Salzburg 2:4


1. EC Red Bull Salzburg 12 b.

2. Ice Hockey School Riga 7 b.

3. HC Oceláři Třinec 7 b.

4. ZSC Lions Zürich 3 b.

5. Eisbären Berlin 1 b.



PLAY OFF


9. 4. 2017 08:00 semifinále: HC Sparta Praha - Ice Hockey School Riga 3:5

9. 4. 2017 08:00 semifinále: EC Red Bull Salzburg - Jungadler Mannheim 2:0


9. 4. 2017 10:30 o 9.- 10. místo: Kloten Flyers - Eisbären Berlin 2:5

9. 4. 2017 10:30 o 7.- 8. místo: HC Davos - ZSC Lions Zürich 2:5

9. 4. 2017 13:00 o 5.- 6. místo: HC Slovan Bratislava - HC Oceláři Třinec 6:8


9. 4. 2017 13:00 o 3.- 4. místo: HC Sparta Praha - Jungadler Mannheim 4:3


9. 4. 2017 15:30 FINÁLE: Ice Hockey School Riga - EC Red Bull Salzburg 0:4



NEJLEPŠÍ HRÁČI TURNAJE


EC Red Bull Salzburg - Justin Schutz

Ice Hockey School Riga - Rudolfs Polcs

HC Sparta Praha - Erik Čermák

Jungadler Mannheim - Jan Schumacher

HC oceláři Třinec - Adam Raška

HC Slovan Bratislava - Lukáš Drdan

ZSC Lions Zürich - Raphael Cahimiglia

HC Davos - Nicholas Heini

Eisbären Berlin - Sandro Grannas

Kloten Flyers - Greg Halberstadt


Nejlepší brankář - Florian Minch (EC Red Bull Salzburg)

Nejlepší obránce - Daniel Wirt (EC Red Bull Salzburg)

Nejlepší útočník - Raivis Ansons (Ice Hockey School Riga)

Nejproduktivnější hráč - Ondřej Pšenička (HC Sparta Praha)




VÝSLEDKY 5. ROČNÍKU MEMORIÁLU JANA MARKA



SKUPINA A


HC Sparta Praha

Rögle BK

Adler Mannheim

HC Davos

Kloten Flyers


7. 4. 2016 15:00 HC Sparta Praha – HC Davos (Malá sportovní hala) 5:2

7. 4. 2016 18:00 Kloten Flyers - Adler Mannheim (Malá sportovní hala) 5:6sn

8. 4. 2016 08:00 Adler Mannheim - HC Sparta Praha (Tipsport arena) 1:5

8. 4. 2016 11:00 Rögle BK - Kloten Flyers (Malá sportovní hala) 1:6

8. 4. 2016 15:00 HC Davos - Adler Mannheim (Malá sportovní hala) 7:1

8. 4. 2016 18:00 HC Sparta Praha - Rögle BK (Malá sportovní hala) 4:3

9. 4. 2016 08:00 Rögle BK - HC Davos (Tipsport arena) 6:4

9. 4. 2016 11:00 Kloten Flyers - HC Sparta Praha (Tipsport arena) 3:6

9. 4. 2016 15:00 Adler Mannheim - Rögle BK (Tipsport arena) 7:8sn

9. 4. 2016 18:00 HC Davos - Kloten Flyers (Tipsport arena) 4:3sn


1. HC Sparta Praha - 12 bodů, skóre 20:9

2. EHC Kloten Flyers - 5 bodů, skóre 17:17

3. Rögle BK - 5 bodů, skóre 18:21

4. HC Davos - 5 bodů, skóre 17:5

5. Adler Mannheim - 5 bodů, skóre 15:25



SKUPINA B


ZSC Lions Zürich

Okanagan Hockey Acadamy

HC Oceláři Třinec

Eisbären Berlin

EC Red Bull Salzburg


7. 4. 2016 15:00 EC Red Bull Salzburg - HC Oceláři Třinec (Tipsport arena) 5:4sn

7. 4. 2016 18:00 Eisbären Berlin - Okanagan Hockey Acadamy (Tipsport arena) 3:4

8. 4. 2016 08:00 HC Oceláři Třinec - Eisbären Berlin (Malá sportovní hala) 1:6

8. 4. 2016 11:00 ZSC Lions Zürich - EC Red Bull Salzburg (Tipsport arena) 4:8

8. 4. 2016 15:00 Okanagan Hockey Acadamy - HC Oceláři Třinec (Tipsport arena) 3:5

8. 4. 2016 18:00 Eisbären Berlin - ZSC Lions Zürich (Tipsport arena) 3:7

9. 4. 2016 08:00 ZSC Lions Zürich - Okanagan Hockey Acadamy (Malá sportovní hala) 4:3

9. 4. 2016 11:00 EC Red Bull Salzburg - Eisbären Berlin (Malá sportovní hala) 8:3

9. 4. 2016 15:00 HC Oceláři Třinec - ZSC Lions Zürich (Malá sportovní hala) 4:1

9. 4. 2016 18:00 Okanagan Hockey Acadamy - EC Red Bull Salzburg (Malá sportovní hala) 2:13


1. EC Red Bull Salzburg - 11 bodů, skóre 34:13

2. HC Oceláři Třinec - 7 bodů, skóre 14:15

3. ZSC Lions - 6 bodů, skóre 16:18

4. Okanagan Hockey Academy - 3 body, skóre 12:23

5. Eisbären Berlin - 3 body, skóre 15:20



PLAY OFF


10. 4. 2016 08:00 semifinále: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec (Malá sportovní hala) 5:2

10. 4. 2016 08:00 semifinále: EC Red Bull Salzburg - EHC Kloten Flyers (Tipsport arena) 4:3


10. 4. 2016 10:30 o 9.- 10. místo: Adler Mannheim - Eisbären Berlin (Malá sportovní hala) 8:0

10. 4. 2016 10:30 o 7.- 8. místo: HC Davos - Okanagan Hockey Academy (Tipsport arena) 6:4

10. 4. 2016 13:00 o 5.- 6. místo: Rögle BK - ZSC Lions (Tipsport arena) 3:5


10. 4. 2016 15:30 o 3.- 4. místo: HC Oceláři Třinec - EHC Kloten Flyers (Malá sportovní hala) 9:2


10. 4. 2016 15:45 FINÁLE: HC Sparta Praha - EC Red Bull Salzburg (Tipsport arena) 1:8




VÝSLEDKY 4. ROČNÍKU MEMORIÁLU JANA MARKA



SKUPINA A


HC Sparta Praha

ZSC Lions Curych

HC Minsk

Okanagan Hockey Academy


čtvrtek 9. dubna

15:00 ZSC Lions Curych - HC Minsk (Tipsport arena) 5:2

17:30 Zahajovací ceremoniál (Tipsport arena)

18:00 HC Sparta Praha - Okanagan Hockey Academy (Tipsport arena) 4:1


pátek 10. dubna

09:00 Okanagan Hockey Academy - ZSC Lions Curych (Malá hala) 1:5

12:00 HC Minsk - HC Sparta Praha (Malá hala) 0:5

16:00 ZSC Lions Curych - HC Sparta Praha (Tipsport arena) 6:5sn

18:30 HC Minsk - Okanagan Hockey Academy (Tipsport arena) 2:3


1. ZSC Lions Curych - 8 bodů, skóre 16:8

2. HC Sparta Praha - 7 bodů, skóre 14:7

3. Okanagan Hockey Academy - 3 body, skóre 4:11

4. HC Minsk - 0 bodů, skóre 4:13



SKUPINA B


HC Oceláři Třinec

EHC Eisbären Berlin

EHC RedBull Salzburg

Limhamn & Malmö


čtvrtek 9. dubna

15:00 HC Oceláři Třinec - Limhamn & Malmö (Malá hala) 5:0

18:00 EHC Eisbären Berlin - EHC RedBull Salzburg (Malá hala) 2:4


pátek 10. dubna

09:00 EHC RedBull Salzburg - HC Oceláři Třinec (Tipsport arena) 1:4

11:30 Limhamn & Malmö - EHC Eisbären Berlin (Tipsport arena) 1:7

16:00 HC Oceláři Třinec - EHC Eisbären Berlin (Malá hala) 2:3

18:30 Limhamn & Malmö - EHC RedBull Salzburg (Malá hala) 1:7


1. HC Oceláři Třinec - 6 bodů, skóre 11:4

2. EHC RedBull Salzburg - 6 bodů, skóre 12:7

3. EHC Eisbären Berlin - 6 bodů, skóre 12:7

4. Limhamn & Malmö - 0 bodů, skóre 2:19

(* o pořadí na 2. a 3. místě rozhodl los)



PLAY OFF


sobota 11. dubna

09:30 ČF: ZSC Lions Curych - Limhamn & Malmö (Tipsport arena) 4:1

09:30 ČF: EHC RedBull Salzburg - Okanagan Hockey Academy (Malá hala) 3:1

12:00 ČF: HC Oceláři Třinec - HC Minsk (Tipsport arena) 5:4

12:00 ČF: HC Sparta Praha - EHC Eisbären Berlin (Malá hala) 7:1


16:00 SF: ZSC Lions Curych - EHC RedBull Salzburg (Tipsport arena) 7:4

18:30 SF: HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (Tipsport arena) 3:1


neděle 12. dubna

09:30 o 7. místo: HC Minsk - Limhamn & Malmö (Malá hala) 1:2

09:30 o 5. místo: EHC Eisbären Berlin - Okanagan Hockey Academy (Tipsport arena) 7:0


13:00 o 3. místo: HC Sparta Praha - EHC RedBull Salzburg (Malá hala) 6:4


13:00 finále: ZSC Lions Curych - HC Oceláři Třinec (Tipsport arena) 4:3


sponzori